Saat Maç Durum
06:00 Tazmanya Üniversitesi - Devonport City Strikers
06:00 Gungahlin United U20 - Riverina Rhinos U20
06:30 Wellington Olympic - Napier City Rovers FC
07:00 Honda F.C. - Tokushima Celeste
07:00 Tochigi Uva F.C. - Vanraure Hachinohe
07:00 Melbourne Victory FC U21 - Box Hill United
07:00 MIO Biwako Shiga - FC Osaka
07:00 Matsue City - Kamatamare Sanuki
08:00 Consadole Sapporo - Gamba Osaka
08:00 Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai
08:00 Green Gully SC - Altona Magic SC
08:00 Weston Molonglo - Wagga City Wanderers
08:00 Springvale White Eagles FC - Moreland City
08:00 Moreland Zebras - Goulburn Valley Suns FC
08:00 Brunswick City SC - Bulleen Lions
08:00 Balcatta U20 - ECU Joondalup SC U20
08:00 Floreat Athena FC U20 - Stirling Lions U20
08:00 Armadale U20 - Sorrento U20
08:00 Murray United FutbolClub - Whittlesea Ranges FC
08:00 Perth U20 - Cockburn city SC U20
08:00 North Geelong Warriors FC - Eastern Lions SC
08:00 Tuggeranong United - Belconnen United
08:00 St Albans Saints - FC Melbourne City U21
08:00 Gungahlin United - Riverina Rhinos
08:00 Inglewood United U20 - Rockingham City U20
08:00 V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis
08:00 Kyoto Sanga F.C. - Renofa Yamaguchi FC
08:15 Avondale Heights FutbolClub - Dandenong City Soccer Club
08:15 Northcote City SC - Werribee City FC
08:30 North Eastern MetroStars - Para Hills Knights
08:30 Adelaide United FC U21 - Adelaide Raiders
08:30 Croydon Kings - Adelaide City
08:30 Adelaide Blue Eagles - Campbelltown City SC
08:30 West Adelaide SC - Adelaide Comets
08:30 Lower Hutt City - Wairarapa United
08:30 Western Strikers - Adelaide Victory FC
08:30 Modbury Jets SC - Sturt Lions FC
08:30 Fulham United - Salisbury United
08:30 Noarlunga United FC - Cumberland United
09:00 Tokyo Verdy - JEF United Ichihara Chiba
09:00 Cerezo Osaka - F.C. Tokyo
09:00 Manningham United - Ballarat
09:30 Sutherland Sharks U20 - Sydney Olympic FC U20
10:00 Ventforet Kofu - Yokohama F.C.
10:00 Perth FutbolClub - Cockburn City SC
10:00 Balcatta SC - ECU Joondalup SC
10:00 Armadale F.C. - Sorrento
10:00 Floreat Athena - Stirling Lions
10:00 Bayswater City SC - Perth Glory FC U21
10:00 Inglewood United SC - Rockingham City FC
10:00 MT Druitt Town Rangers U20 - Blacktown City FC U20
10:00 Marconi Stallions FC U20 - APIA Leichhardt Tigers U20
10:00 Olympic Kingsway Sports Club - Fremantle City
10:00 Subiaco FutbolClub - University of Western Australia-Nedlands
10:00 Gwelup Croatia - Ashfield
10:00 Shenzhen Pengcheng - Chengdu Better City
10:00 Taizhou Yuanda - Xian Daxing Chongde
10:00 Sichuan Jiuniu - Wuhan Three Towns
10:00 Qingdao Jonoon F.C. - Yanbian Beiguo
10:00 Yinchuan Helanshan - Hebei Elite
10:00 Inner Mongolia Caoshangfei - Jiangsu Yancheng Dingli
10:30 Guizhou Renhe F.C. - Tianjin Teda
10:30 Hume City FC - Dandenong Thunder
10:30 Heilongjiang Lava - Liaoning Whowin F.C.
10:30 Geelong - Langwarrin FC
10:30 Jilin Baijia - Zibo Sunday
10:30 Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. U19 - Hapoel Katamon Jerusalem F.C. U19
11:00 Ehime F.C. - Mito HollyHock
11:00 Pohang Steelers - FC Seoul
11:00 Västra Frölunda IF - Landvetter
11:00 ACS Poli Timișoara - CS Mioveni
11:00 CS Metaloglobus Bucureşti - ACS Sirineasa
11:00 Sportul Snagov - CS Aerostar Bacau
11:00 Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bükreş
11:00 CS Pandurii Târgu Jiu - ASU Poli Timisoara
11:00 Sesvete U19 - GNK Dinamo Zagreb U19
11:00 Ferencvárosi TC U19 - Győri ETO FC U19
11:00 Kitchee SC - Southern District RSA
11:00 Shenyang Urban - Dalian Boyang
11:00 Suwon FC - Daejeon Citizen FC
11:15 ČSK Uherský Brod - RSM Hodonin
11:15 FC Písek - TJ Sokol Živanice
11:15 Slavoj Vysehrad - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
11:15 SK Převýšov - Loko Vltavín
11:30 Cronulla-Sutherland Sharks - Sydney Olympic
11:30 FC Oberneuland - Bremer SV
11:30 Tennis Borussia Berlin - BFC Viktoria 1889
11:30 FC Torgelower SV Greif - F.C. Hansa Rostock
11:30 FC Eintracht Norderstedt 03 - TuS Dassendorf
11:30 Seaford Rangers - West Torrens Birkalla SC
11:30 Hubei Chufeng Heli - Nanjing Shaye
11:30 Slezsky FC Opava II - TVD Slavicin
11:30 TDCS Dong Thap F.C. - Dak Lak FC
12:00 Marconi Stallions - APIA Leichhardt Tigers
12:00 Sydney FC U21 - Hakoah Sydney City East FC
12:00 MT Druitt Town Rangers - Blacktown City FC
12:00 Phuket City - Bangkok Thonburi Üniversitesi
12:00 Desna Chernihiv U21 - Mariupol U21
12:00 FC Karpaty Lviv U21 - Lviv U21
12:00 Zorya Luhansk U21 - Oleksandriya U21
12:00 Shan United - Rakhine United
12:00 FC Hradec Králové U19 - 1. FK Příbram U19
12:00 FK Mladá Boleslav U19 - FC Pardubice U19
12:00 Spirit - North Shore Mariners
12:00 Macarthur Rams FutbolClub - Hills Brumbies F.C.
12:00 Blacktown Spartans FC - St. George Saints
12:00 Western Sydney Wanderers FC U21 - Mounties Wanderers FC
12:00 Bankstown Berries FC - Rydalmere Lions
12:00 Zagłębie II Lubin - Warta Gorzow
12:00 Legia Warsaw II - KS Legionovia Legionowo
12:00 Kasem Bundit Üniversitesi F.C. - Rajpracha
12:00 North Bangkok Üniversitesi - Chamchuri United F.C.
12:00 Ubon Ratchathani - Ang Thong F.C.
12:00 Muangkan United - Lamphun Warrior
12:00 Binh Dinh F.C. - Pho Hien
12:00 Sevilla U19 - Levante UD U19
12:00 Balotesti - FC Universitatea Cluj
12:45 Hume City FC U20 - Dandenong Thunder SC U20
13:00 FC Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II
13:00 Gangwon FC - Jeju United FC
13:00 Seongnam Ilhwa Chunma - Ulsan Hyundai FC
13:00 Angered BK - Yonsereds
13:00 FK Şahtar Donetsk U21 - FC Vorskla Poltava U21
13:00 JK Tallinna Kalev II - Rakvere JK Tarvas
13:00 Legion Tallinna - Tartu JK Welco Elekter
13:00 Paide Linnameeskond II - Viimsi MRJK
13:00 Fenerbahçe S.K. U21 - Antalyaspor U21
13:00 SHB Da Nang F.C. - Hoang Anh Gia Lai F.C.
13:00 Honved U19 - Diósgyőri U19
13:00 IF Lystrup - VSK Aarhus
13:00 Sanna Khanh Hoa F.C. - QNK Quang Nam FC
13:00 Espoo U20 - KaaPo Kaarina U 20
13:00 Galatasaray S.K. U19 - Sivasspor U19
13:00 Trabzonspor U19 - Çaykur Rizespor U19
13:00 Kasımpaşa SK U19 - Beşiktaş J.K. U19
13:00 Bursaspor U19 - Yeni Malatyaspor U19
13:00 Büyükşehir Erzurumspor U19 - Kayserispor U19
13:00 Akhisar Belediyespor U19 - Konyaspor U19
13:00 MKE Ankaragücü U19 - Göztepe S.K. U19
13:00 FC Barcelona U19 - Granada CF U19
13:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold - Holbæk B&I
13:00 FC Anyang - Seoul E-Land FC
13:00 Åbo IFK U20 - Lohjan Pallo U20
13:30 F.C. Ryūkyū - Albirex Niigata
13:30 Konyaspor U21 - Akhisar Belediyespor U21
13:30 PK-35 Vantaa - LePa
13:45 IF Lyseng II - Fredericia fF
13:45 Customs United - Thai Honda F.C.
13:45 Nakhon Ratchasima F.C. - Port FC
14:00 Bogense G&IF - Næsby BK II
14:00 OKS - Odense BK II
14:00 Lindome GIF - Eskilsminne IF
14:00 Boldklubben 1903 II - Foroyar
14:00 KFUM - KB 2
14:00 PI Fodbold - Prespa
14:00 Frederikssund IK - Glostrup
14:00 TMS Ringsted - Køge BK
14:00 Aarhus Fremad - Ringkøbing
14:00 Vanløse IF - Middelfart G&BK
14:00 Hillerod - Dalum IF
14:00 Tarup-Paarup IF - Odder IGF
14:00 Vejgaard Boldspilklub - Slagelse B&I
14:00 Djerv Haugesund - Vestfossen IF
14:00 Melbo - IF Fløya
14:00 IFK Holmsund - Bergnäsets AIK
14:00 Kiruna FF - Gimonas Umea
14:00 Morön BK - Storfors AIK
14:00 Adolfsbergs IK - IK Arvika Footall
14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Kulladals
14:00 Anderstorps IF - Laholms
14:00 Rengsjö SK - Heby AIF
14:00 Sandvikens IF - Saters
14:00 AaB Fodbold U19 - FC Nordsjælland U19
14:00 UBON UMT - Chiangmai United
14:00 FC Dynamo Kyiv U21 - FC Arsenal Kyiv U21
14:00 National Defense Ministry - Visakha
14:00 Trat FC - Chiangrai United F.C.
14:00 Avedøre IF - Karlslunde IF
14:00 IF Skjold Birkerød - Gentofte-Vangede IF
14:00 1. FC Slovácko U19 - Dukla Prague U19
14:00 FC Allerød - TFC Odsherred
14:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Boldklubben 1908
14:00 Boldklubben Union - Fremad Valby
14:00 Otterup B&IK - Oure
14:00 Viby IF Fodbold - IF Lyseng
14:00 MFK Karviná U19 - FC Vysočina Jihlava U19
14:00 Sparta Rotterdam II - De Treffers
14:00 MTK Budapest U19 - Debreceni U19
14:00 Jiangxi Liansheng F.C. - Zhejiang Yiwu Mall
14:00 SJK U20 - VJS Vantaa U20
14:00 Chindia Targoviste - CS Luceafărul Oradea
14:30 Savedalens IF - IFK Tidaholm
14:30 Kallered - Kongahalla
14:30 KFUM BK Roskilde - Kastrup BK
14:30 FC Viktoria Plzeň U21 - SK Sigma Olomouc U21
14:30 Hedensted IF - Varde IF
14:30 Fujian Tianxin - Guangxi Baoyun
14:30 Harbin Yiteng F.C. - Lhasa Chengtou
14:30 Suzhou Dongwu - Yunnan Kunlu
14:30 Soften GF - Agerbaek
14:30 FC Skanderborg - Hatting/Torsted IF
14:30 Guangdong Southern Tigers - Shijiazhuang Ever Bright
14:30 IK Junkeren - Leknes
14:30 Guizhou Zhicheng F.C. - Shaanxi Athletic
14:30 Pekin Spor Üniversitesi - Hangzhou Greentown F.C.
14:30 Shanghai Shenxin F.C. - Xinjiang Tianshan Leopard
14:35 Hebei China Fortune FC - Jiangsu Sainty F.C.
14:35 Wuhan Zall F.C. - Tianjin Quanjian
14:35 Nantong Zhiyun - Sichuan Annapurna
14:45 FC Helsingør - Lyngby Boldklub
14:45 Næstved BK - Thisted FC
14:45 HB Køge - FC Roskilde
14:45 Viborg FF - Fremad Amager
14:45 Silkeborg IF - Nykøbing FC
14:45 FC Fredericia - Hvidovre IF
15:00 FC Shinnik Yaroslavl - FC Avangard Kursk
15:00 FC Torpedo Armavir - SKA-Khabarovsk
15:00 FC Nizhniy Novgorod - FC Mordovia Saransk
15:00 FC Spartak Moskova II - Soçi
15:00 FC Baltika Kaliningrad - FC Tümen
15:00 FC Tambov - FC Zenit Saint Petersburg II
15:00 FC Fakel Voronezh - FC Tom Tomsk
15:00 FC Rotor Volgograd - FC Chertanovo Moskova
15:00 FC Khimki - Luch Vladivostok
15:00 Mazur Elk - Ursus Warszawa
15:00 Team TG - Karlslunds IF
15:00 FC Sønderborg - Vejlby-Risskov Idrætsklub
15:00 Esbjerg fB II - Fuglebakken
15:00 Nexø Boldklub Bornholm - HB
15:00 BK Olympic - KSF Prespa Birlik
15:00 IFK Malmö - Onsala BK
15:00 Skiljebo SK - Lidingö
15:00 Karlbergs BK - Kungsangens IF
15:00 Boldklubben Frem - BK Marienlyst
15:00 Jammerbugt FC - Hellerup IK
15:00 Sydvest 05 - Kjellerup IF
15:00 1. CfR Pforzheim - SSV Reutlingen 05
15:00 FSC Lohfelden - VfB Ginsheim
15:00 Tiller IL - Verdal Idrettslag
15:00 IFC Amal - Grebbestad
15:00 SVG Reichenau - ANIF
15:00 Anundsjö IF - Skellefteå FF
15:00 IF Gottne - Friska Viljor FC
15:00 Umeå IK - Piteå IF
15:00 Ytterhogdals - IFK Timra
15:00 Osterakers - Vaksala SK
15:00 Marsta - IK Franke
15:00 Eneby BK - Tranas FF
15:00 Skarblacka IF - Smedby AIS
15:00 Tenhults IF - Vimmerby IF
15:00 Skoftebyns IF - Odsmals IK
15:00 Angby - Trosa Vagnharad
15:00 Hanvikens - Syrianska Eskilstuna IF
15:00 Hargs - FOK Farsta
15:00 Värmdö IF - Eskilstuna City FK
15:00 Vasterhaninge IF - Enhorna
15:00 Flagg - IF Lödde
15:00 Kvarnby IK - Trelleborgs FF
15:00 Saksemara IF - Karlshamn United
15:00 Varbergs GIF - Höganäs BK
15:00 FK Älmeboda/Linneryd - Dalstorps IF
15:00 Ifo Bromolla IF - Nässjö
15:00 Motala AIF - Stockholm Internazionale
15:00 Tyresö FF - IFK Aspudden-Tellus
15:00 Frösö IF - Sund IF
15:00 Söderhamns FF - Härnösands FF
15:00 Solleftea GIF FF - Ope
15:00 Kuktosh - Istaravshan Ura-Tyube
15:00 Pandjsher - Hatlon
15:00 Proline FC - Bright Stars FC
15:00 Ayutthaya United - Udon Thani F.C.
15:00 Rayong - Samut Sakhon F.C.
15:00 IL Brodd - Viking FK II
15:00 Sukhothai F.C. - Chai Nat
15:00 Ranheim FutbolII - SK Gjøvik-Lyn
15:00 Awassa City - Etiyopiya Bunna
15:00 Jimma Kenema - Mekelle Kenema
15:00 Chiangmai FC - Prachuap F.C.
15:00 MPS Atletico Malmi - Ponnistajat
15:00 FC Dinamo-Auto Tiraspol - FC Zimbru Chișinău
15:00 Miramar Misiones U19 - Defensor Sporting U19
15:00 SK Dynamo České Budějovice U19 - FC Fastav Zlín U19
15:00 Ishoj - FA 2000
15:00 Parque del Plata U19 - Central Español U19
15:00 FC Smolevichi - Sputnik Rechica
15:00 Penarol U19 - Club Nacional U19
15:00 Ho Chi Minh City F.C. - Song Lam Nghe An F.C.
15:00 Taastrup Fodbold Club - Herlev IF
15:15 AC Horsens - Aabyhoj IF
15:15 Viktoria Aschaffenburg - Würzburger Kickers
15:15 FSV Optik Rathenow - FC Energie Cottbus
15:15 SV Rodinghausen - SC Wiedenbrück 2000
15:15 TSV Essingen - SSV Ulm 1846
15:15 Chemnitzer FC - FSV Zwickau
15:15 FSV Salmrohr - TuS Koblenz
15:30 A.C. Cuneo 1905 - Lucchese
15:30 Neckarsulmer Sport-Union - FC Nöttingen
15:30 Harkemase Boys - HSV Hoek
15:30 AFC Ajax U19 - Feyenoord U19
15:30 PSV Eindhoven U19 - Sparta Rotterdam U19
15:30 Blue Eagles - Big Bullets F.C.
15:30 Warriors Singapore - Hougang United FC
15:30 Tampines Rovers FC - Geylang International
15:45 Termez Surkhon - Kuruvchi Kokand 1912
15:45 FK Dinamo Samarqand - Kızılkum Zarafşon
16:00 JK Narva Trans - JK Nõmme Kalju
16:00 Miedz Legnica II - Foto-Higiena
16:00 KS Stilon Gorzów - Górnik Zabrze II
16:00 Radunia Stezyca - KP Starogard Gdanski
16:00 Waterford United U19 - Kerry League U19
16:00 Cork City U19 - Galway U19
16:00 Krarup Espe SG & I - Morud IF
16:00 FC Hradec Králové - MAS Taborsko
16:00 FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem
16:00 FK Varnsdorf - 1. SC Znojmo
16:00 FK Fotbal Třinec - Dynamo Ceske Budejovice
16:00 MFK Chrudim - Viktoria Zizkov
16:00 FC Vysočina Jihlava - FC Zbrojovka Brno
16:00 FC Vítkovice - FK Pardubice
16:00 FC Graffin Vlašim - 1. SK Prostějov
16:00 BK Skjold - FB
16:00 Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Royal Eagles
16:00 Brønshøj BK - B.93 Copenhagen
16:00 Kolding IF - Brabrand IF
16:00 SV Buchonia Flieden - KSV Hessen Kassel
16:00 FC 1931 Eddersheim e.V. - SC Viktoria Griesheim
16:00 FC Ederbergland - SV Rot-Weiß Hadamar
16:00 Giessen - FC Bayern Alzenau
16:00 Hunfelder SV - Bad Vilbel
16:00 SpVgg Neu-Isenburg - SC Waldgirmes
16:00 Turk Gucu Friedberg - KSV Baunatal
16:00 Brattvåg IL - Fredrikstad FK
16:00 Fjora - Bergen Nord
16:00 SK Vard Haugesund - Lysekloster Idrettslag
16:00 Steinkjer FK - Brumunddal Fotball
16:00 Fanna BK - Vallentuna BK
16:00 Högsby - Mjolby AI
16:00 Lindö FF - IK Tord
16:00 Grythyttans IF - Hertzoga
16:00 IFK Olme - Yxhults
16:00 GIF Nike - Tomelilla IF
16:00 Sodra Sandby IF - Malmö City
16:00 Lindsdals IF - Sölvesborgs GoIF
16:00 Pukebergs BK - Nybro IF
16:00 IFK Fjärås - Markaryds IF
16:00 Bollnas - Torsakers IF
16:00 Sala FF - Strömsbergs IF
16:00 Räppe GOIF - Hassleholm IF
16:00 IF Algarna - Stode
16:00 Simba SC - Biashara United Mara
16:00 ASV 13 - Sport Union Mauer
16:00 Army United F.C. - Lampang
16:00 Elverum Fotball - Odds BK II
16:00 Oppsal IF - Sotra SK
16:00 U.C. Sampdoria U19 - A.C. ChievoVerona U19
16:00 U.S. Sassuolo Calcio U19 - Genoa C.F.C. U19
16:00 JyTy Turku - FC Aland
16:00 Goncalense - Olaria Atlético Clube
16:00 Botafogo de Futebol e Regatas U20 - Clube de Regatas do Flamengo U20
16:00 AB Tårnby - Greve Fodbold
16:00 Aubagne - Bastelicaccia
16:00 FC Slonim - Belshina Bobruisk
16:00 Suphanburi F.C. - PTT Rayong F.C.
16:00 Kabwe Warriors - Lee Woon-jae
16:00 Zanaco F.C. - Prison Leopards
16:00 Cabinteely U19 - UCD U19
16:00 Chicken Inn F.C. - Black Rhinos
16:00 Herentals College - Chapungu United F.C.
16:00 Yadah - Platinum
16:00 ZPC Kariba - Manica Diamonds
16:00 Oskarshamns AIK - Lunds BK
16:00 Mufulira Wanderers F.C. - Green Buffaloes
16:00 Nakambala Leopards - Lusaka Dynamos
16:00 ZESCO United F.C. - Kitwe United
16:00 FC Djursland - Vatanspor
16:00 Illes Akademia-Haladas U19 - Puskas Akademia U19
16:00 FK Spartaks Jūrmala - FS METTA/Latvijas Universitāte
16:00 Luki-Energy Velikiye Luki - FC Murom
16:00 AS Fap - Leopard Sportif de Douala
16:05 Club Atlético Villa Teresa - Club Atlético Torque
16:15 Sporting Cristal II - FBC Melgar II
16:15 Töölön Taisto - Poxyt
16:15 Minsk - FC Gorodeya
16:30 Portekiz U20 - Güney Kore U20
16:30 Tarnby FF - Rønne fB
16:30 Tromsdalen UIL - KFUM
16:30 Ullensaker/Kisa IL - HamKam
16:30 1.takımlar (goller) - 2.takımlar (goller)
16:30 Black Forest - Orapa United FC
16:30 Jwaneng Galaxy - Botsvana Railways Highlanders
16:30 Miscellaneous FC - Notwane F.C.
16:30 Sankoyo Bush Bucks - Extension Gunners FC
16:30 Sharps Shooting Stars - Prisons Gaborone XI
16:30 Township Rollers - Botswana Police XI
16:30 Operário Ferroviário Esporte Clube U19 - CA Paranaense U19
16:30 Armée Patriotique Rwandaise F.C. - Espoir FC
16:30 Marines FC - Sunrise FC Rwamagana
16:30 SC Kiyovu - Amagaju FC
16:30 Hardenberg Heemse Combinatie - SV Spakenburg
16:30 Almere City FC II - BVV Barendrecht
16:30 Excelsior Maassluis - Vitesse II
16:30 SVV Scheveningen - Kozakken Boys
16:30 Voetbal Vereniging Sint Bavo - Lienden
16:30 GVVV Veenendaal - FC Rijnsburgse Boys
16:30 IJsselmeervogels - AFC Amsterdamsche
16:30 Koninklijke HFC - VV Katwijk
16:45 NK Domžale - NK Maribor
16:50 Navbahor Namangan - PFK Andijan
17:00 Follo FK - FK Ørn-Horten
17:00 Frigg Oslo FK - Sportsforeningen Grei
17:00 Ready - Halsen
17:00 FK Donn - Pors Grenland
17:00 Flekkerøy IL - IL Flint Tonsberg
17:00 Vindbjart FK - FK Mandalskameratene
17:00 Stord IL - FK Fyllingsdalen
17:00 Nybergsund IL-Trysil - Kolstad
17:00 Orkla Fotballklubb - Strindheim IL
17:00 IFK Uddevalla - Vargarda IK
17:00 Sandviks IK - IFK Luleå
17:00 Taftea - IFK Östersund
17:00 Vasteras IK - IFK Uppsala
17:00 Ohtana/Aapua FF - Lulea SK
17:00 Nordvärmland FF - Örebro Syrianska IF
17:00 Forsa IF - Fagersta Sodra
17:00 Nosaby IF - Brantevik/Rörum Österlen FF
17:00 Ängelholms FF - Assyriska BK
17:00 Arameiska-Syrianska Botkyrka IF - Assyriska IF
17:00 Vestri - Thróttur Vogar
17:00 Kári Akranes - KF Fjardabyggd
17:00 FC Espoo - Honka Akatemia
17:00 Tampereen Ilves II - EPS
17:00 Soccer Club Kuopio Futis-98 - Vasa IFK
17:00 FC Viikingit - FC Reipas Lahti
17:00 JIPPO - Mikkelin Palloilijat
17:00 MiPK - JaPS
17:00 VJS Vantaa - PEPO Lappeenranta
17:00 FC Mendrisio-Stabio - Kosova Zurich
17:00 Byåsen Toppfotball - Nardo FK
17:00 Asker Fotball - Bærum SK
17:00 Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
17:00 Simpeleen Urheilijat - HAPK
17:00 Pahang FA - Felda United F.C.
17:00 Sarawak FA - Darul Takzim FC II
17:00 Codru Lozova - CSF Speranţa Nisporeni
17:00 Club Atlas U20 - C.F. Monterrey U20
17:00 AD Fafe - Praiense
17:00 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 - Sport Club Internacional U20
17:00 Syrianska FC - IF Bromharitaojkarna
17:00 Post SV - SC Mannsworth
17:00 SC Wiener Viktoria - Donau Wien
17:00 Naftan Novopolotsk - FC Smorgon
17:00 Utsiktens BK - IK Oddevold
17:00 PKNS F.C. - Petaling Jaya City
17:00 Perak - Melaka United
17:00 IF Sylvia Norrköping - Akropolis IF
17:00 BK Karlstad - Gefle IF
17:00 Penang FA - Sabah FA
17:00 Terenganu II - Kelantan FA
17:00 Metallurg Bekabad - Bunyodkor PFK
17:00 FC Vorskla Poltava - FC Chornomorets Odesa
17:00 FC Desna Chernihiv - FC Arsenal Kyiv
17:00 FC Karpaty Lviv - Olimpik
17:00 Newport County - Tranmere Rovers
17:00 Heart of Midlothian F.C. - Celtic
17:00 Malmö FF - AFC Eskilstuna
17:00 BK Häcken - IFK Göteborg
17:00 Kotwica Kołobrzeg - K.S. Sokół Kleczew
17:00 Halmstads BK - Degerfors IF
17:00 IK Frej Taby - Varbergs BoIS FC
17:00 CF Rayo Majadahonda - Córdoba CF
17:00 RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
17:00 HIFK - FC Inter Turku
17:00 Assyriska Turabdin IK - Ljungskile SK
17:00 Åtvidabergs FF - Tvååkers IF
17:00 Kristianstads FF - IFK Värnamo
17:00 Bodens BK - Carlstad United BK
17:00 Sollentuna FK - BK Forward
17:00 Snekkersten - Herstedoster
17:00 Coritiba Foot Ball Club - Cuiabá Esporte Clube
17:00 Eslovs BK - Stafsinge
17:00 Vinbergs - FC Rosengard
17:00 FF Jaro - FC Haka
17:00 AC Oulu - Turun Palloseura
17:00 Musan Salama - MYPA
17:00 AC Kajaani - FC KooTeePee
17:00 Täby FK - Kvarnsvedens IK
17:00 Hudiksvalls ABK - IFK Stocksund
17:00 SV Gerasdorf - FV Wien Floridsdorf
17:00 Nordstrand IF - Rommen
17:00 Spjelkavik IL - SK Træff
17:15 VfB Germania Halberstadt - Hallescher FC
17:15 Preussen Bad Langensalza - FSV Wacker 90 Nordhausen
17:15 SV Elversberg - 1. FC Saarbrucken
17:15 Wuppertaler SV - KFC Uerdingen 05
17:15 Alemannia Aachen - SC Fortuna Köln
17:15 1. FC Kaiserslautern - Wormatia Worms
17:15 VfB Lübeck - ETSV Weiche
17:30 SKN St. Pölten II - SC-ESV Parndorf 1919
17:30 SV Wals-Grünau - FC Kitzbuhel
17:30 Hisingsbacka - Lerkils
17:30 Íþróttafélagið Völsungur - Íþróttafélag Reykjavíkur
17:30 Svaziland - Mauritius
17:30 Cement Beocin - CSK Pivara
17:30 Lokomotiv Gomel - NFK Minsk
19:00 Konyaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00 Frosinone - Chievo (beIN SPORTS HD 2)
21:30 Bologna - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
16:00 Torino - Lazio (beIN SPORTS HD 2)
16:00 Hatayspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00 Charlton Athletic - Sunderland (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00 Fenerbahçe - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00 Göztepe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
19:00 Y.Malatyaspor - Bursaspor (beIN SPORTS HD 3)
19:00 Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 4)
19:00 Sampdoria - Juventus (beIN SPORTS MAX 2 HD)
21:00 Osmanlıspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:30 Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 2)
21:30 Inter - Empoli (beIN SPORTS HD 3)
21:30 Cagliari - Udinese (beIN SPORTS HD 4)
21:30 Roma - Parma (beIN SPORTS MAX 2 HD)
21:30 Sakaryaspor - Karagümrük (TRT Spor HD)
22:00 Chelsea - Arsenal (beIN SPORTS HD 1)
21:00 Türkiye - Yunanistan (TRT Spor HD)
Saat Maç Durum
09:00 UP Fighting Maroons - CEU Scorpions
09:00 Bankstown Bruins - Central Coast Crusaders
10:00 Wellington Saints - Nelson Giants
10:00 Super City Rangers - Hawke's Bay Hawks
11:00 Colegio de San Juan Letran Knights - Adamson Soaring Falcons
11:00 Norths Bears - Maitland Mustangs
11:00 Sydney Comets - Hornsby Spiders
11:30 NorthPort Batang Pier - Nlex Road Warriors
12:00 Canberra Gunners - Penrith Panthers
12:00 Titijaya II - Lord Tiger II
12:00 North Adelaide Rockets - Central District Lions
12:00 Corio Bay Stingrays - Werribee Devils
12:00 Geelong Supercats - Dandenong Rangers
12:15 Newcastle Hunters - Sutherland Sharks
12:30 Hills Hornets - Manly Warringah Sea Eagles
12:30 Nunawading Spectres - Bendigo Braves
12:30 Frankston Blues - Southern Huskies
12:30 BC Hawtron - Hume City Broncos
12:45 Mapua Cardinals - San Sebastian Golden Stags
13:00 Casey Cavaliers - Chelsea Gulls
13:00 McKinnon Cougars - Blackburn Vikings
13:00 Ballarat Miners - NW Tasmania Thunder
13:00 Knox Basketball - Diamond Valley Eagles
13:00 Albury Wodonga Bandits - Kilsyth Cobras
13:00 Hanoi Buffaloes - Thang Long Warriors
13:45 Mount Gambier Pioneers - West Adelaide Bearcats
13:45 South Adelaide Panthers - Sturt Sabres
13:45 Southern Tigers - Norwood Flames
13:45 Forestville Eagles - Eastern Mavericks
13:45 Talk 'N Text Tropang Texters - Alaska Aces
14:00 Westports Malezya Dragons II - Firehorse II
14:00 Ankara Kayı Gençlik - Çorlu Belediyesi
14:00 Willetton Tigers - Warwick Senators
14:30 Goldfields Giants - Mandurah Magic
14:30 Joondalup City Wannero Wolves - Geraldton Buccaneers
15:00 Sourh West Slammers - Kalamunda Eastern Suns
15:00 Perry Lakes Hawks - Cockburn Cougars
15:00 Rockingham Flames - East Perth Eagles
15:15 Royal Halı Gaziantep - Galatasaray Medical Park
15:30 JKL Dolphins - Falcons Uganda
16:15 Başkent Yenişehir - Ege Üniversitesi Gençlik
16:30 Banvit B.K. - Anadolu Efes S.K.
16:45 Sibac - ASC Thies
17:00 AEK Athens B.C. - Holargos
17:30 CB Rouiba - RC Constantine
17:30 Sharing Youth - KIU Titans
17:30 Banvit - Anadolu Efes (TRT Spor HD)
03:30 Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
15:15 Beşiktaş SJ - Tofaş (TRT Spor HD)
17:30 Türk Telekom - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
Saat Maç Durum
07:00 Kobori/Hayashi - Broady/Okuno
07:30 Maddison Inglis - Aunchisa Chanta
07:30 Yuxuan Zhang - Maia Lumsden
07:30 Harry Bourchier - Shuichi Sekiguchi
09:00 Simmonds/Hsu - Jeong/Yu
09:00 Rishi Reddy - Gokul Suresh
09:00 Suraj R Prabodh - Niki Kaliyanda Poonacha
09:00 Ratiwatana/Ratiwatana - Nam/Song
09:00 Sutjiadi/Hourigan - Harrison/Appleton
09:30 Abhinav Sanjeev Shanmugam - William Bushamuka
10:00 Saketh-Sai Myneni - Filip Peliwo
10:00 Samantha Murray - Jodie Anna Burrage
10:45 Ergi Kirkin - Koray Kırcı
10:45 Niklas Guttau - Christopher Heyman
11:30 Brayden Schnur - Danilo Petrovic
11:30 Daniela Vismane - Valeriya Yushchenko
12:00 Mzai/Samaha - Bradley/Iradukunda
12:00 Kaliyanda Poonacha/Chandrashekar - Murtaza/Choudhary
12:00 Frederico Gil - Ivan Gakhov
12:00 Oriol Roca Batalla - Pol Toledo Bague
12:00 Dabrowski/Xu - Melichar/Fichman
12:00 Facundo Diaz Acosta - Hernan Casanova
12:00 Jacopo Berrettini - Raul Brancaccio
12:15 Klok/Korolev - Aksu/Turker
13:00 Skupski/Skupski - Dodig/Roger-Vasselin
13:00 King/Ocleppo - A. Behar/Escobar
13:00 Duan/Han - Gavrilova/Perez
13:00 Christopher O'Connell - David Pichler
14:00 Marach/Pavic - Lindstedt/Ebden
14:30 Yulia Putintseva - Tamara Zidansek
14:30 Juan Pablo Ficovich - Artem Dubrivnyy
15:30 Caroline Garcia - Dayana Yastremskaya
15:30 Felix Auger Aliassime - Benoît Paire
16:30 Alexander Zverev - Nicolas Jarry
Saat Maç
17:05 Newport - Tranmere Kanal 1
17:05 Banvit - Anadolu Efes Kanal 1
19:05 Konyaspor - Akhisarspor Kanal 1
19:05 Frosinone - Chievo Kanal 1
21:05 Bayern Münih - Leipzig Kanal 1
21:05 Barcelona - Valencia Kanal 1
21:05 Bologna - Napoli Kanal 1
03:05 Toronto Raptors - Milwaukee Bucks Kanal 1
15:05 Beşiktaş SJ - Tofaş Kanal 1
16:05 Torino - Lazio Kanal 1
16:05 Hatayspor - Adana Demirspor Kanal 1
17:05 Charlton Athletic - Sunderland Kanal 1
17:05 Türk Telekom - Fenerbahçe Beko Kanal 1
19:05 Sampdoria - Juventus Kanal 1
19:05 Fenerbahçe - Antalyaspor Kanal 1
19:05 Fenerbahçe - Antalyaspor Kanal 2
19:05 Göztepe - Ankaragücü Kanal 1
19:05 Göztepe - Ankaragücü Kanal 2
19:05 Kayserispor - BB Erzurumspor Kanal 1
19:05 Yeni Malatyaspor - Bursaspor Kanal 1
21:05 Osmanlıspor - Gazişehir FK Kanal 1
21:05 Cagliari - Udinese Kanal 1
21:05 Fiorentina - Genoa Kanal 1
21:05 Inter - Empoli Kanal 1
21:05 Roma - Parma Kanal 1
21:05 Spal - Milan Kanal 1
17:05 Aston Villa - Derby Country Kanal 1
21:05 Union Berlin - Stuttgart Kanal 1
Futbol

Yaklaşan Maçlar

Buz hokeyi

Yaklaşan Maçlar

Basketbol

Yaklaşan Maçlar

Tenis

Yaklaşan Maçlar

 En iyi canlı bahis sitesi hangisi ? İşte burada bu sorunun cevabını bulacağız.

Öncelikle en iyi bahis sitesi diye birşey yoktur. Size en uygun canlı bahis siteleri vardır. Online bahis siteleri seçiminde birçok kriter vardır.

Bazıları canlı casino, bazıları canlı bahis bazıları spor bahisleri oynarken bazısı da slot oyunları oynayabilmektedir. Belirtmek istediğimiz herkesin bahis bürolarını kullanma amacı farklıdır. Bu yüzden her canlı bahis sitesi herkese hitap edemez. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına sizler için "7 adımda size en uygun bahis sitesini buluyoruz" başlıklı anket hazırladık. Anketi sayfanın sol kısmında bulabilirsiniz.


Bahis sektöründeki bu çeşitlilikten dolayı siz iddaa severlere talep edilen bütün içerikleri bir araya getirmeye çalıştık. Sitemizde canlı maç izleme, para yatırma yöntemleri, iddaa programında yer alan maç istatistikleri, canlı skor, iddaa maç sonuçları, iddaa maç tahminleri, kaçak bahis siteleri oran karşılaştırması, bahis siteleri karşılaştırma, incelemeleri ve bahis siteleri bonuslarının yanında e-spor bahis siteleri ve en iyi casino siteleri incelemelerine yer verdik.

Uzun süredir bahis sektöründe olan ekibimiz, tecrübesiyle bahis sitelerinde karşılaştığınız sorunlarda veya merak ettiğiniz konularda yardım için size hizmet vermektedir.

Bahis Siteleri

Luckybet

luckybet , luckybet giriş,luckybet güvenilir mi, luckybet nasıl bir site, luckybet bonus, luckybet para yatırma,luckybet para çekme
Bahis Siteleri

Hiltonbet

hiltonbet , hiltonbet giriş,hiltonbet güvenilir mi, hiltonbet nasıl bir site, hiltonbet bonus, hiltonbet para yatırma,hiltonbet para çekme